ÖVRIGT / Diverse / Samovar 12154306
nr 1215 4306
Samovar
Koppar. Höjd: 55,1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:16:54
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)